PASLANMAZ BOY TURNİKESİ LTF 113

Turnike iç ve dış mekanlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Ancak aşırı nem ortamında veya çok tozlu bölgelerde çalıştırılacaksa siparişte belirtilmek şartıyla opsiyonel olarak çözüm üretilir. Turnikeler tek veya çift yönlü geçiş yapabilir. Bu geçişler kontrollü veya serbest olabilir. Her iki geçişi de kart okuyucu kontrollü olsa bile belli zamanlarda giriş veya çıkışı son kullanıcı serbest bıraktırabilir.

Elektrik kesintilerinde turnikeler serbest geçişe izin verir. Bu yasal bir mecburiyettir. Ancak elektrik kesildiğinde kilitli kalması istenirse, müşterinin yazılı talimatıyla opsiyonel olarak sağlanır. Turnikenin dönüş yönü (giriş ve çıkış için) dahili algılayıcılar tarafından belirlenir. Turnikelerin geçişten sonra merkezlenmesi yay ve hidrolik darbe sönümleyici vasıtasıyla mekanik ve yumuşak bir şekilde gerçekleşir.

Açıklama

Marka : TANSA
Çalışma : Her iki yöne ayarlanabilir manuel geçiş. Opsiyonel: Motorlu
Kasa : 1.5 mm kalınlığında AISI 304 kalite paslanmaz çelik. Opsiyonel: AISI 316 kalite. Farklı renk seçenekleriyle elektrostatik toz boya.
Rotor ve Kollar : 3 kanatlı, 10 kol. AISI 304 kalite paslanmaz çelik. Opsiyonel: AISI 316 kalite. Farklı renk seçenekleriyle elektrostatik toz boya.
Fonksiyonlar : Geçiş bilgisi. Geçiş süresi ayarlanabilme. Hafıza modu. Ayarlanabilen sesli uyarı.
Mekanizma : Sertleştirilmiş çelik ve çinko kaplama. Fail safe (Enerji kesintisinde kollar serbest). Opsiyonel: Fail lock.
Acil Durum Modu : Yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile kollar boşa döner.
Çalışma Voltajı : 100-230 VAC. 47-60 Hz
Güç Tüketimi : Geçişlerde 7W. Beklemede 12W
Çalışma Sıcaklığı : -20 ° / +70 ° Opsiyonel: Isıtıcı ile -50°
Geçiş Hızı : ~20 kisi / dakika.
Geçiş Aralığı : 56 cm
Ağırlık : ~215 kg
Güvenlik Seviyesi : Yüksek Güvenlik.
İndikatörler : Her iki yönde standart.
Kullanım Alanları : İç ve dış ortam kullanımlarına uygundur.
Aksesuarlar : Isıtıcı. İç aydınlatma. Paslanmaz çelik okuyucu aparatı. Sayaç. 2”li buton ünitesi. Uzaktan kumanda ünitesi. Jeton konsolu. Paslanmaz çelik alt tabla (plate). RS232 / RS485 / LAN haberleşme birimi. Akü ünitesi.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“PASLANMAZ BOY TURNİKESİ LTF 113” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir