Güvenliğin yüksek olması gereken yerlerde mantar bariyer kullanılarak güvenliğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Özellikle belediyelerin yayaların rahat yürümeleri ve arabaların bu bölümlere girmemeleri için uyguladıkları mantar bariyer ile yayalar rahat bir nefes almaktadır. Güvenliğin sağlanması açısından mantar bariyerler oldukça önemli yer tutmaktadır. Özellikle yayaların bulunduğu yerlerde oldukça önemli yer tutmaktadır.

Mantar bariyerler nerelerde kullanılır?

Mantar bariyerler, alışveriş merkezlerinde, tesis girişlerinde, büyük plaza girişlerinde, binaların giriş kapılarında kullanılabilir. Mantar bariyerler hidrolik ve pnömatik olmak üzere iki çeşittir. Ledli olan mantar bariyerler ise hidrolik ve pnömatik bariyer sistemlerini entegre etmektedirler.

Mantar bariyer özellikleri nelerdir?

Paslanmaya ve darbeye dayanıklı olan mantar bariyerler görsel açıdan da rahatsız edici değildir. Diğer bariyer sistemlerine göre daha kalitelidir. Güvenliğin sağlanması açısından oldukça önemli katkıları olan sistemlerdir.

Sentez Güvenlik profesyonelliği ve kalitesinden yararlanarak mantar bariyer sistemlerimiz ile ilgili bilgiyi sitemize gelerek rahatlıkla bilgi sahibi olabilir ve telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.