1998 yılından başlayan bilişim sektöründeki çalışmalarımız, Ses ve görüntü sistemleri, bilgisayar sistemleri, kapalı devre kamera sistemleri ve akıllı tahta ve elektronik sistemleri ile yola çıkarak günümüz teknolojisini aynen takip etmekteyiz.

1998 yılına kadar akademik kariyerin yanı sıra sektörel bazdaki otomatik kontrol üniteleri ve sektörel yazılımlarla devam etmiştir. Proje yönetimi 1998 yılına kadar sürdürülen bireysel çalışmalar, 1998 yılından itibaren, sektördeki yazılım aktörleri ile olan proje çalışmalarıyla ve kurumsallaşmış müşterilere üretilen çözümlerle pekiştirilmiştir. 2008 mart  ayından itibaren kurumsal kimlik edindirilerek kurulan ilk şirketimiz,

Sinerjik Teknoloji Elektronik sistemleri olarak sektördeki yerini almıstır. Proje odaklı iş akışı ile başlayan bilişim sektöründeki çalışmalarımız, her yıl daha da artarak devam etmiş, her bir projemiz bir başarı hikayesine dönüşmüş ve firmamız ANAHTAR TESLİM PROJE çalısmalarında, sektörde aranılan firmalar arasında yerini almıştır. 2008 yılından itibaren Kurumsal müşterilere ürettiği çözümlerle, Türkiyenin en büyük kurum ve kuruluşlarına ürün, hizmet ve teknoloji üretmeye başlamıstır. Erdemli iş ahlakı ile temelli müşteri ilişkilerimiz, referanslarımızla değer kazanmıştır. Bilgi ve birikimlerini, Teknik argümanlarla birleştirerek teknolojiye ve ürüne dönüştürmeyi, müşteri ihtiyaçlarına cevap üretme adına ürün ve profesyonelliği sayesinde İstanbul’dan başlattığı proje çalışmalarını, çok kısa bir sürede Marmara, Ege ve İç Anadolu’yu kapsayacak ve proje geliştirmeyi ilke edinmiş olan firmamız, misyon olarak kendisine, faaliyet sürdürdüğü her iş kolu için bir mükemmeliyet ve çözüm merkezi olmayı belirlemiştir.