Otopark otomasyonu kullanılan ve farklı sistemlere entegre edilen altyapısıyla rahatlıkla kullanılabilen kollu bariyer sistemleri ile otoparkların giriş ve çıkışları takip edilebilmektedir. Özellikle kapalı ve açık otoparklarda trafiğin yoğunluğunu kontrol altında tutarak rahat kullanım sağlayan sistem sayesinde arabaların giriş çıkışları rahatlıkla kontrol altına alınabilmektedir.

Görüntü kirliliği yaratmayıp gayet estetik görüntülerine sahip olan kollu bariyer sistemleri uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Çalışma sistemi araç sirkülasyonuna göre kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Dış yapısının çelik dış kabin ile çevrili olması ve güçlü motoru sayesinde dayanıklı yapıya sahiptir. Sıcak ve soğuk hava şartlarından etkilenmez.

Otopark ve çalışma alanlarınızdaki araba giriş çıkış sirkülasyonunuzu rahatlıkla kontrol etmek ve araçların herhangi bir kazaya uğramadan rahatlıkla otoparkları kullanma imkanı sağlayan kollu bariyer sistemlerinden yararlanmak için Sentez Güvenlik güvencesi ve kalitesiyle yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerindeki telefondan bizi arayarak ayrıntılı bilgi sahibi olmanızdır.