KARTLI VE ŞİFRELİ DOLAP KİLİDİ(MİFARE)

KARTLI VE ŞİFRELİ DOLAP KİLİDİ(MİFARE)

ŞİFRELİ DOLAP KİLİDİ

UZUN ÖMÜRLÜ PİL YAPISI

Ürün sahip olduğu kilitleme sistemi sayesinde bir çok elektronik dolap kilidine göre 10 kata kadar daha uzun pil kullanımı özelliğine sahip Dünyanın tek elektronik dolap kilidi.10 yıl boyunca 1 adet CR2450 lityum buton pil ile güvenle kilitleme yapabilecek şekilde tasarlandı.

Açıklama

FARKLI MONTAJ SEÇENEKLERİ

-Dolap kapak “yüzeyine montaj”

-Dolap kapağına açılan özel oyuk ile “yarı gömme montaj”

Dolap tasarımcılarına, mimar ve iç mimarlara sunulan bu iki montaj seçeneği ile estetik

dolap kapaklarına öncülük eden montaj seçeneklerine sahiptir.

 

FARKLI KULLANIM ALANLARI

ÜRÜN Dünyanın “standart 12 tuşlu” en küçük elektronik dolap kilidi. Mini boyutu sayesinde çok geniş yelpazedeki dolap kapaklarına başarı ile uygulama olanağı sunmaktadır. İster posta kutusunda ister , dosya dolabında, siterseniz soyunma dolaplarında. Yani kilitleme ihtiyacı duyulan her dolapta başarıyla uygulanabilir. Ayrıca üretiminde kullanılan malzemeler doğayla dost. Elektronik bileşenler ve yapı RoHS standartlarına uygundur. Ayrıca 10 yıl boyunca pil atığı oluşturmaması miniK 10’u gerçek bir çevreci yapmaktadır.

KOLAY MONTAJ

 (mevcut dolaplara) mekanik kam/kilit dili Ø18 çapa kadar yerine sadece , bir adet Ø3 delik delinerek monte edilebilir. Yeni dolap kapaklarına ise sadece 2 delik ile kolaylıkla monte edilir. Bu ürün Ø18mm çapa kadar mekanik kilit dili (kam) kilitlerin yerine sadece Ø3 bir adet delik ile kolayca monte edilir.

 

KOLAY KULLANIM

Ürünün kullanımı oldukça kolay “standart 12 silikon tuş” ile şifre girişi yapılmaktadır. Kullanıcının açık pozisyonda belirlediği 4 haneli şifre ile kilidi açar veya kapatır. İsteğe bağlı olarak kilitleme ise sadece kilit kulbunu çevirme ile gerçekleşir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“KARTLI VE ŞİFRELİ DOLAP KİLİDİ(MİFARE)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir