SWİNG GATE TURNİKE (SG 312)

SG 312 turnikelerde gövde de AISI 304 kalite paslanmaz çelik kullanılmıştır. Dahili ve harici mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Personel, engelli ve malzeme geçişlerinde kullanılması amacı ile tasarlanmıştır. İstenildiğinde pleksiglass veya cam kanat üzerine “dur”, “geç” ve “engelli” işaretleri eklenir.

Motorlu küpeşteler 220 Vac ile çalışır.Dahili gerilimi 24 Vdc dir. Küpeştenin açılması için kuru kontak verebilen herhangi bir access kontrol ürünün kullanılması yeterlidir. Bundan sonra SG 312 motoru sayesinde otomatik açılır.

Turnike içerisindeki elektronik kartı sayesinde ayarlanabilen bir süre sonra kendi otomatik kapanır ve kilitlenir. Kapanma ve açma esnasında araya bir insan veya nesne girerse arada kalan insan veya nesneye zarar vermez, motor debriyajı sayesinde belirli bir kuvvetle iterek, kaydırır. Tüm Tansa Swing Gate Turnikelerinin TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur.

Açıklama

Marka : TANSA
Çalışma : Her iki yönde hareketli motorlu kanat.
Kasa : AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelik. Opsiyon: AISI 316 kalite.
Kanat : 1.5 mm kalınlığında AISI 304 kalite tek parça paslanmaz. Opsiyon: AISI 316 kalite.
Fonksiyonlar : Otomatik kapama. Servis modu. Kilitleme noktalarında soft duruş yeteneği. Sesli uyarı.
Mekanizma : Fail safe (Enerji kesintisinde kollar serbest).
Acil Durum Modu : Acil durumlarda manuel buton veya yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile “acil mod” konumuna geçer ve kanat istenilen yönde otomatik olarak açılır.
Geçiş Aralığı : 80-100 cm
Ağırlık : ~30kg
Açılış – Kapanış Hızı : ~1.5 sn.
Geçiş Aralığı : 80-100 cm
Çalışma Voltajı : 100-230 VAC. 47-60 Hz
Güç Tüketimi : Geçişlerde 17W. beklemede 9W.
Güvenlik Seviyesi : Caydırıcı.
Kullanım Alanları : İç ve dış ortam kullanımlarına uygundur.
Aksesuarlar : Dış Ortam Kılıfı. Yönlendirme Ledleri. Uzaktan Kumanda Ünitesi. 2’li Buton Kontrol Ünitesi. Paslanmaz Çelik Okuyucu Ayağı. Radar Sensör. Reflektörlü Fotosel ve Montaj Ayağı. Sayaç, Paslanmaz Çelik Okuyucu Aparatı. Paslanmaz Çelik Alt Tabla (plate). Kanat üzeri Logo Kazıma.